Laeb...

Saue linna joogiveemahutid

Lagedel ja seintel teostati armatuuri korrosioonikaitse MC Colusal MK´ga, seejärel pindade remont torkreetmeetodil BETOSAN Densocrete PPETH lisandiga tsementseguga. Lagi kaeti võõphüdroisolatsiooniga XYPEX Modified. Seintel ja uutel betoonpõhjadel kasutati hüdroisoleerimiseks võõphüdroisolatsiooni FEB Brushcrete.
Väljast hüdroisoleeriti mahuti lagi rullmembraaniga GRACE Bituthene 4000. Membraani servad tihendati bituumenmastiksiga GRACE Bituthene Mastic. Hüdroisolatsiooni kaitseks paigaldati geotekstiiliga drenaaži- ja kaitsematt Plasto-Drain.

Share

Sarnased objektid

Kohtla-Järve joogiveemahutid

Lagede, seinte ja postide paljastunud armatuur kaeti korrosioonikaitsevõõbaga MC Zentrifix KMH, teostati pindade remont torkreetmeetodil Denso SP 2 remondiseguga. Laepinnad kaeti võõphüdroisolatsiooniga XYPEX Modified. Seinad, postid ja uus raudbetoon põhi võõphüdroisolatsiooniga FEB Brushcrete. Väljast hüdroisoleeriti mahuti lagi rullmembraaniga GRACE Bituthene…

Kilingi-Nõmme veetöötlusjaam

Eeltöödena teostati põranda ja seinte pindade survepesu ning laepinna happepesu. Seinad ja põrand kaeti joogiveele sertifitseeritud hüdroisolatsiooni ja raudbetooni kaitsekihiga FEB Brushcrete. Laepind kaeti joogiveele sertifitseeritud raudbetooni kaitsekihiga Xypex Modified. Toruläbiviigud tihendati.

Keila veetöötlusjaama mahutid

AS Keila Vesi avas 2. juulil 2003 veetöötlusjaama, mis on üks ajakohasemaid Eestis. Veetöötlusjaam rajati AS Keila Vesi peahoone esimesele korrusele, olemasolevasse teise astme pumplasse. Keila veevõrku antav vesi on nüüd tänu jaama ehitusele puhtam ja vastab Euroopa Liidu nõuetele.…

Smarten logistikakeskuse tuletõrjemahuti

AS Smarten Logistics on suurim kolmanda osapoole logistika (3PL) teenusepakkuja Eestis, omades tugevat kliendibaasi, kelle seast võib leida nii tootjaid, maaletoojaid kui ka jaekaubandusettevõtteid. Alates 2006. aastast opereeritakse uues ja modernses laohoones, mille üldpind on rohkem kui 20 000 ruutmeetrit,…

Tartu Annelinna Veetöötlusjaama joogiveemahutid

Tartu Annelinna veetöötlusjaama tellimusel teostasime Annelinnas kolme joogiveemahuti (a' 24 x 18 m, h = 5 m) sisemised ja välimised hüdroisolatsioonitööd.

Võru veetorni joogiveemahuti

1962. aastal Võru linnas, aadressiga Lembitu 6, valminud 7 korruseline tüüpprojekti järgi ehitatud veetorn-elamu ning kauplus-restoran. Veetornil on kõrgel asuv veemahuti ning mille ülesanne on veesurve ja veehulga tagamine veevõrgus. 2005.aastal lõpetati Võru veetorni rekonstrueerimistööd.


Mida tegime

Teostasime Saue linna veetöötlusjaamas kolme rekonstrueeritava reservuaari sisemised ja välimised hüdroisolatsioonitööd.

Mida kasutasime

BETOSAN Densocrete PPE TH
MC Colusal MK
FEB Brushcrete
XYPEX Modified
GRACE Bituthene 4000
GRACE Bituthene Mastic
Plasto-Drain