Laeb...

Hotell Palace

Hotell Palace’i hoone on valminud 1937. aastal olles Tallinnas esimene hoone, mis ehitati spetsiaalselt hotelliks. 1959. aastal ehitati hotellile juurde Pärnu maantee poolne tiib. Hoone viimane täielik renoveerimine toimus 1989. aastal.

2013-2014 toimunud removeerimistööde käigus sai üle 70 aastase ajalooga hotell uue sisekujunduse, laiendati konverentside korraldamise ning saunakeskuse võimalusi. Hotellis on kokku 79 numbrituba, mis on varasemast avaramad ning sisekujundus on elegantne ja inspireeritud tunnustatud Eesti maalikunstniku Konrad Mäe töödest. Hotelli soklikorrusele on ehitatud treeningsaal, bassein ja saunakompleks. Nii konverentsi kui ka pidulike bankettide korraldamiseks paikneb esimesel korrusel seminariruum, mis mahutab kuni 75 inimest.
Renoveeritud hotelli arhitektiks on R. Valk Arhitektuuribüroo ning sisearhitektiks Vaikla Disain. Ehituse peatöövõtja oli Oma Ehitaja.

Basseini ning tehnoruumi põhjaplaat hüdroisoleeriti kasutades rullmembraani GRACE Preprufe 160R. Sissepääsušahti põranda hüdroisolatsiooniks kasutati võõpisolatsiooni FEB Brushcrete. Kõik seinad kaeti Grace Bituthene 4000 membraaniga, mille ala- ning ülaservad tihendati vedelmembraaniga GRACE Bituthene Mastic. Vedelmembraaniga GRACE Bituthene LM tihendati toruläbiviigud ning ümardati vundamendi ja seina liitenurgad. Hüdroisolatsioon kaitsti drenaažimatiga Iso-Drain 8 Diagonal.

Share

Mida tegime

Teostasime hoone basseini, tehnoruumi ning sissepääsušahti hüdroisolatsiooni.

Mida kasutasime

GRACE Preprufe 160R
GRACE Bituthene 4000
GRACE Bituthene LM
GRACE Bituthene Mastic
FEB Brushcrete
INTERPLAST Iso-Drain 8 Diagonal