Laeb...

Kentmanni 6

Tallinnasse Kentmanni tn 6 rajatav eksklusiivne 14-kordne elu- ja ärihoone on rajatud kahes osas. 2007. aastal alustati ehitamisega rajades kaks maa-alust parkimiskorrust. Aasta hiljem, masu ajal, ehitus peatati. 2013 alustati ehitusega taas.

Hoone esimesed kaks korrust saavad olema ärisuunitlusega ning ülejäänud 12 korrust on planeeritud 111 korteri jaoks. Kortereid iseloomustab hea planeering, eksklusiivne siseviimistlus ja kaasaegsed tehnosüsteemid, mis tagavad parima elukvaliteedi. Spetisaalselt loodud tarkvaralahendused annavad kontrolli oma elukeskonna üle – korteri valgustust, kütet ja palju muud on võimalik kontrollida nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu. Korteritest avanevad suurepärased vaated vanalinnale, südalinnale ja merele.

Hoone arhitekt on Indrek Allmann Arhitektuuribüroost PLUSS, sisearhitektideks Vaikla stuudio OÜ´st Tüüne-Kristin ja Urmo Vaikla, arendajaks  Metsailu OÜ ja ehitajaks AS Merko Ehitus Eesti.

Esimeses ehitusetapi käigus hüdroisoleeriti -2 ning -1 korruse seinad rullmembraaniga Grace Bituthene 4000. Nii ülemised kui ka alumised rullmembraani servad tihendati vedelmembraaniga  Grace Bituthene Mastic. Hüdroisolatsiooni kaitseks paigaldati soojustus ning soojustuseta seintel drenaažimatt Iso-Drain 8 Diagonal. Esimeses ehitusetapis hüdroisoleeriti konsoolne põrandaosa rullmembraaniga Grace Preprufe 160R.

Teises ehitusetapis, aastal 2013, teostasime pööratud katuse hüdroisolatsiooni- ja soojustustööd rullmembraaniga Grace Bituthene 4000.

Share

Mida tegime

Hüdroisoleerisime maa-aluste parkimiskorruste seinad ning pööratud katused.

Mida kasutasime

GRACE Bituthene 4000
GRACE Preprufe 160R
GRACE Bituthene Mastic
GRACE Bituthene LM
INTERPLAST Iso-Drain 8 Diagonal