Laeb...

Hilton Tallinn Park hotell

Tallinnasse Kreuzwaldi tänavale rajab Olympic Entertainment Group luksushotelli, mida hakkab opereerima Hilton Worldwide oma Hilton Hotels & Resorts kaubamärgi alt. Rajatav hoone saab olema 13-korruseline, koosnedes 4-korruselisest madalast ja selle peal olevast 9-korruselisest kõrgest hoonemahust.

Kokku on hotellis 202 numbrituba ja sviiti. Lisaks konverentsisaal, spordikeskus, sisebasseiniga spaa, väliterrass ning restoran koos baariga. Silmapaistva hoone esimesel korrusel hakkab lisaks hotelli fuajeele asuma Olympic Casino uus 1600-ruutmeetrine esinduskasiino. Hoone alla tuleb maa-alune parkla ning katusele rajatakse võimalusel helikopteri maandumisplats. Hotellitubadest avaneb vaade vanalinnale ning Gonsiori tänava poolselt küljelt ka merele. Kolmele kõrgeimale korrusele tulevad executive korrused, kus asuvatel tubadel on Prantsuse rõdud. Hotelli viimasel korrusel hakkab asuma executive lounge.

Hoone ehituse peatöövõtja on AS Merko Ehitus Eesti, kes vastutab nii hotellikompleksi projekteerimise, ehituse kui sisustamise eest. Hoone arhitekt on Meelis Press. Valmimisajaks 2015. aasta lõpp
Keldrikorruse seinad ning katuslagi hüdroisoleeriti kasutades rullmembraani GRACE Bituthene 4000. Enne rullmembraani paigaldamist ümardati liitenurgad vedelmembraaniga GRACE Bituthene LM. Rullmembraani ala- ning ülaservade tihendati vedelmembraaniga GRACE Bituthene Mastic. Hüdroisolatsioon kaitsti nii seintel kui lael Styrofoam soojustusega. Soojustuseta seintel kasutati hüdroisolatsiooni kaitseks INTERPLAST Iso-Drain 8 Diagonal drenaažimatti. Lisaks paigaldasime kaablikaitsetorudele HAUFF-TECHNIK torutihendid HSD

Share

Mida tegime

Teostasime hoone keldrikorruse seinte ning –1 korruse katuslae hüdroisolatsioonitööd. Tarnisime ning paigaldasime kaablikaitsetorudele kummisurvetihendid.

Mida kasutasime

GRACE Bituthene 4000
GRACE Bituthene LM
GRACE Bituthene Mastic
INTERPLAST Iso-Drain 8 Diagonal
INTERPLAST Iso-Drain 8 Geo
HAUFF-TECHNIK torutihendid HSD