Laeb...

Tsingipada Paldiskis

AS Paldiski Tsingipada on Zincpoti kaubamärgi all tegutsev Eesti omanikele kuuluv ettevõte aastast 2006. Ettevõte loodi kvaliteetse ja tänapäevastele nõuetele vastava teraskonstruktsioonide kuumtsinkimise võimaluse puudumise tõttu regioonis. Zincpoti teenused on suunatud nii sise- kui ka välisturule Tehas pakub piirkonna metallitööstusettevõtetele terase korrosioonikaitse teenust kuumtsinkimise teel, mis on maailmas vanim ja ka soodsaim terase pinnakatmismeetod. Zincpotis saab teha ka tsinkimisjärgset passiveerimist, mis kujutab endast tsingikihi enda kaitsmist korrosiooni eest.

Firma kuumtsinkimise tehas alustas tööd 2008 detsembris, tehase käivitamise koguinvesteering oli 164 miljonit krooni. Tehas asub Paldiski Tehnopargis, mis asub Paldiski Lõuna- ja Põhjasadama läheduses, Keila-Paldiski maantee ääres. Tsinkimistehase ehituse peatöövõtja on Koger & Partnerid.

Share

Mida tegime

Teostasime kuumtsinkimistehase süvendite hüdroisolatsiooni- ja soojustustööd.
Süvendite põhjaplaadid paksuses 400…500 mm hüdroisoleeriti kasutades rullmembraani Grace Preprufe 300R. Põhjaplaadi paksuses 300 mm hüdroisoleerimiseks kasutati rullmembraani Grace Preprufe 160R.
Süvendite seintele paigaldati rullmembraan GRACE Bituthene 4000. Materjali alaservad tihendati vedelmembraaniga GRACE Bituthene LM ning ülaservad GRACE Bituthene Mastic´ga. Hüdroisolatsioon kaeti soojustusega Styrofoam 250 SL-A-N, paksuses 50 mm.

Mida kasutasime

GRACE Preprufe 300 R
GRACE Preprufe 160 R
GRACE Bituthene 4000
GRACE Bituthene LM
GRACE Bituthene Mastic