Laeb...

Narva-Jõesuu pansionaat

Juba 19. sajandi algul oli Narva-Jõesuu populaarseks suvituspaigaks Eesti, Peterburi ja Moskva eliidi jaoks. Meresuu Spa & Hotel asub looduskaunis kohas, Eesti ühes vanimas kuurortlinnas Narva-Jõesuus. Kõigest 200 kilomeetri kaugusel Tallinnast, 13 kilomeetrit Narvast ja 155 kilomeetrit St. Peterburgist. Külastajatele on spaahotell taasavatud juunist 2008 ning pidulikult avati sama aasta 1. augustil.

Ehitus läks maksma 200 miljonit eesti krooni. Meresuu Spa & Hotel’is on 109 pisidetailideni läbimõeldud keskkonnasäästlikku tuba. Kõigi vajadustega arvestav soe, kuid samas põhjamaiselt rahulik keskkond aitab lõõgastuda ning end oma nahas mugavalt tunda. Kogu hotelli- ja meelelahutuskompleks on ehitatud ning sisustatud nelja tärni tasemel. 2008.aastal kuulutati Meresuu Spa&Hotel parimaks turismiobjektiks. Hotelli omanikud on Egeria Kinnisvara OÜ juhatuse liikmed Aare Kööp ja Rene Kuulmann.

Peatöövõtja tellimusel teostasime pansionaaditerrassidele erinevaid hüdroisolatsioonitöid.

Share

Mida tegime

Paigaldasime hüdroisolatsiooni pansionaadi 9-le terrassile.
Pansionaadi rõdudele ja terrassidele teostati pööratud katuse põhimõttel pinnakihid. Teostati kalded ja paigaldati hüdroisolatsioon GRACE Bituthene 4000 rullmembraan, trapid, kasutades Bituthene süsteemi kuuluvaid mastikseid GRACE Bituthene LM ja Bituthene Mastic. Teostati rõdude soojustuse paigaldus XPS-soojustusplaatidega ja peale uute r/betoonplaatide valu plaatkatte alune mineraalne hüdroisolatsioon IZOLEX Cemizol 2EP ülespööretega.

Mida kasutasime

GRACE Bituthene 8000
GRACE Bituthene LM
GRACE Bituthene Mastic
IZOLEX Cemizol 2EP
IZOLEX 120/70