Laeb...

Rotermanni 6-8 „Jahuladu“

Jahuladu jaotatakse Vanaks- ja Uueks Jahulaoks. Uus Jahuladu on moderne büroohoone otse uue linnaväljaku ääres ning on ühendatud ajalooväärtusliku jahulaoga. Büroohoone on põimitud kahe majaga-teineteisele ulatavad käe moodne arhitektuur ning ajalooline miljöö.

Vana Jahuladu valmis 2008. a Jahulaoga ühendatakse arhitekt Hanno Grossschmidti projekteeritud hoone, kus on ligi 3000 ruutmeetrit kaubandus- ja büroopindu ning mis paikneb otse uue linnaväljaku ääres.

Share

Mida tegime

Teostasime „Jahulao“ pööratud katuste hüdroisoleerimis- ja soojustamistöid.

Mida kasutasime

Katuselae kruntisime Primer B2’ga kuhu paigaldasime rullmembraani GRACE Bituthene 4000. Teise kihina paigaldasime rullmembraani GRACE Bituthene 8000. Rullmembraani servad tihendasime vedelmembraaniga GRACE Bituthene Mastic. Trappide ümbrused tihendasime vedel-membraaniga Bituthene LM. Ülespöörete kaitseks paigaldasime kaitsetahvlid GRACE Servipak 3mm ja horisontaalse pinna hüdroisolatsiooni kaitseks paigaldasime soojustuse Styrofoam 500 2x50mm. Vee ärajuhtimiseks paigaldasime mitmelt tasapinnalt vett koguvad ja küttega trapisüsteemi HL 62.