Bituthene teibid

Valik isekleepuvaid veekindlaid bituumenteipe membraanide kinnitamiseks ja isoleerimiseks avatud ja mitteavatud pindadel

bituteip-alu-kALU-BITUTAPE™
Kasutuskohad

  • Avatud pinnad katustel, rennides jne.
  • Katuseakende, korstende jms ümbruste isoleerimine ning membraanide UV-kaitse rinnatistel

Kirjeldus
Spetsiaalse Bituthene® liimainega paindlik Alu-Bitutape™ on isekleepuv UV kindel alumiinium/bituumenteip avatud pindade hüdroisoleerimiseks. Saadaval “kahhelkivipunast” ja “tinahalli” värvi kasutamiseks koos erinevate katusekattematerjalidega. Alu-Bitutape™ erineva laiusega teipe saab lihtsalt kohandada töötingimustele kasutamata sealjuures kuumutamist ega spetsiaalseid tööriistu. Alu-Bitutape™ nakkub suurepäraselt enamkasutatud ehitusmaterjalidega (müüritis, betoon, puit, metall).

bituteip-stdSTD-BITUTAPE™
Kasutuskohad

  • üldkasutatav veekindel isoleerteip.
  • Bituthene® membraanide kinnitamine ja tugevdamine nurkades, läbiviikudes jne. Mitteavatud pinnad katusekatete all, aknaraamide ümber jne.

Kirjeldus
Std-Bitutape™ on ristlaminaat HDPE/bituumenteip paigaldamiseks mitteavatud pindadele. Erineva laiusega paindlikke Std-Bitutape™ ribasid on lihtne parajaks lõigata ja külmalt paigaldada. Std-Bitutape™ nakkub suurepäraselt enamkasutatud ehitusmaterjalidega ja kõigi Bituthene® rullmembraanidega.

BITUSTIK ™
Kasutuskohad

  • üldkasutatav kahepoolne isoleerteip mitteavatud pindadele.
  • sobib abimaterjaliks Bituthene®, Preprufe®, Procor™ jt membraanide paigaldamisel.

Kirjeldus
Bitustik™ on paindlik isekleepuv polüetüleen/bituumenteip Bituthene® liimainega, mis nakkub suurepäraselt enamkasutatavate ehitusmaterjalidega ja sobib kasutamiseks koos kõigi Grace Servicised® hüdroisolatsiooni rullmembraanidega.

Paigaldus
Minimaalne paigaldustemperatuur on +50 °C. Aluspinnad peavad olema siledad, puhtad ja kuivad. Nakkuvuse parandamiseks, eriti tolmustel pindadel, kruntida Primer B2ga. Lasta krundil kuivada. Bituthene® teibid paigaldada sarnaselt rullmembraanidele – eemaldada kattepaber ja suruda kleepuv pool vastu aluspinda. Rullida tugevalt, et tagada nakkuvus ja eemaldada õhumullid. Rullilõpud ja ääred paigaldada vähemalt 50 mm ülekattega, rullida tugevalt. Kui Bituthene® teipe kasutatakse abimaterjalina rullmembraanide paigaldamisel, vaadata täpseid paigaldusjuhiseid vastavatelt membraanide andmelehtedelt.

Tervis ja tööohutus
vt vastavaid materjali ohutusandmelehti

Täpsustus
Alu-Bitutape™/Std-Bitutape™/Bitustik™ paigaldada vastavalt tootja juhistele ja tarnida ainult Grace Construction Products Limited, Ajax Avenue, Slough, Berkshire, SL1 4BH, UK volitatud esindajatelt (Eestis OÜ Langeproon Inseneriehitus).

Share