Laeb...

Rotermanni kvartalis R14 ning R18 hooned

Rotermanni R14 hoones hüdroisoleerisime keldrikorruse seinad ning katuslaed, samuti sadevee ühtlustusmahuti. Rotermanni R18 hoones hüdroisoleerisime keldrikorruse seinad ning katuslae Ahtri tnv poolse külje
Seinte hüdroisolatsiooniks kasutasime Grace Preprufe 160R ning Bituthene 4000 rullmembraane. Seinte hüdroisolatsiooni kaitseks paigaldasime soojustuse ning kaitsemati. Samuti taastasime olemasoleva maa-aluse parkla väljasõidu tugimüüri seinal Grace Bituthene 8000 hüdroisolatsiooni. Hoonete katuslaed hüdroisoleerisime kahekihiliselt rullmembraaniga Grace Bituthene 4000. Tööde käigus ümardasime katuslae liitenurgad Bituthene LM´ga, paigaldasime vee ärajuhtimiseks mitmesüsteemsed katusekaevud, tihendasime rullmembraani servad Bituthene Mastic vedelmembraaniga, paigaldasime Styrofoam soojustuse ning Interplast Iso-Drain 8 Geo drenaažimati. Samuti parandasime R5 hoone olemasoleva katuslae hüdroisolatsiooni ning deformatsioonivuugi.

Lisaks täitsime R6a hoones olemasolevate müüride deformatsioonipraod injektsioonmeetodil Epasit epm täitemördiga.
Valmiv kvartal toob vahva kujundusega majad, põnevad söögikohad ja kauplused ning avab linna merele. Hoone arendajaks on US Invest, ehitajateks Oma Ehitaja, Lemminkäinen Eesti AS ning Mapri OÜ.

Share

Mida tegime

Teostasime erinevaid hüdroisolatsioonitöid, millest suuremad olid R14 ning R18 hoonete keldriseinte ja pööratud katuste hüdroisolatsioon ning R6a hoone vanade müüride pragude injektsioon.

Mida kasutasime

GRACE Bituthene 4000
GRACE Preprufe 160R
GRACE Bituthene 8000
GRACE Bituthene Mastic
GRACE Bituthene LM
INTERPLAST Iso-Drain 8 Geo
INTERPLAST Iso-Drain 8 Diagonal
CETCO Voltex DS
FEB Brushcrete
Epasit epm