epasit-logo

Saneerkrohv epasit spf

Kasutusvaldkond
epasit spf on mõeldud fassaadi mineraalsete aluspindade, eriti tootega epasit MineralSanoPro Ipf-WTA kaetud pindade katmiseks.

Omadused
epasit spf on mineraalse täitematerjaliga lahustivaba silikoonvaikvärv. Ta on veeauru läbilaskev (klass I standardi DIN EN 1062 järgi), vetthülgav (klass III standardi DIN EN 1062 järgi), raskesti määrduv ja väga hästi sobitatud saneersüsteemile. epasit spf on kuivanult tuhmjalt mattvalge. Tellimusel valmistatakse epasit spf’i erinevates värvitoonides, aga ka vetikate, bakterite ja fungitsiidide vastase kaitsega. epasit spf’i saab toonida maksimaalselt 3 %-lise silikoonvaik-täistoonvärvidega (pastelsed värvitoonid).

Tehnilised andmed:
Tihedus: 1,5 kg/dm³
Veeläbilaskvus: 0,04 kg/m²h1/2 (1 tund), 0,08 kg/m²h1/2 (24 tundi)
Veeauru läbilaskvus (Sd-väärtus): 0,05 m
pH-väärtus: u. 8

Ohutusnõuded: epasit spf ei ole ohtlik materjal ega ohtlik toode.

Jäätmekäitlus: jäätmekäitlusse anda ainult täiesti tühjad pakendid.

Selle toote VOC EU piirväärtus: kategooria c (Wb): 40 g/l (2010)
Selle toote VOC-sisaldus: < 40 g/l VOC. Toote kood M-SF 01.

Pealekandmise tehnoloogia
Umbes 2 nädalat pärast epasit MineralSanoPro Ipf-WTA paigaldamist võib saneerkrohvi sellele peale kanda. Teised mineraalsed aluspinnad (krohv, betoon, müüritis) või vanad värvikihid (mineraalvärvid, dispersioonvärvid) peavad olema kandvad ja kuivad. Kergelt tolmavad aluspinnad tuleb eelnevalt kruntida tootega epasit spf/v. Kaitsta klaasi, metalli, aknalaudu jne pritsmete eest. Kui värv on siiski neile pindadele sattunud, mitte lasta sel ära kuivada, vaid eemaldada koheselt veega. Mitte kanda peale, kui temperatuur on alla + 5 °C kraadi, kui aluspind on külmunud või kui on tulemas miinuskraadid.

epasit spf’i saab toonida maksimaalselt 3 %-lise silikoonvaik-täistoonvärvidega (pastelsed värvitoonid). Pinnale kanda pintsli, rulli või pritsiga (õhuvaba, vähese pihustusuduga pihustamine) üks või kaks korda paksu ja ühtlase kihina. Esimese kihi tegemiseks võib värvi lahjendada maksimaalselt 10% veega. Teise kihi pealekandmise hõlbustamiseks võib värvi vedeldada maksimaalselt 5% veega.

Töövahendid kohe pärast kasutamist veega korralikult puhtaks pesta.

Materjalikulu: 0,15 kuni 0,2 l/m² ühe kihi kohta.

Ladustamine: hoida kuivas ja jahedas, kuid mitte miinuskraadide juures. Originaalpakendis säilib umbes 1 aasta.

Pakend: ämber, 5 ja 15 l.

Rohkem infot toote märklehelt  epasit_spf.pdf

Share