Laeb...

Meresuu Spa & Hotel

Juba 19. sajandi algul oli Narva-Jõesuu populaarseks suvituspaigaks Eesti, Peterburi ja Moskva eliidi jaoks. Meresuu Spa & Hotel asub looduskaunis kohas, Eesti ühes vanimas kuurortlinnas Narva-Jõesuus. Kõigest 200 kilomeetri kaugusel Tallinnast, 13 kilomeetrit Narvast ja 155 kilomeetrit St. Peterburgist. Külastajatele on spaahotell taasavatud juunist 2008 ning pidulikult avati sama aasta 1. augustil. Ehitus läks maksma 200 miljonit eesti krooni. Meresuu Spa & Hotel’is on 109 pisidetailideni läbimõeldud keskkonnasäästlikku tuba. Kõigi vajadustega arvestav soe, kuid samas põhjamaiselt rahulik keskkond aitab lõõgastuda ning end oma nahas mugavalt tunda. Kogu hotelli- ja meelelahutuskompleks on ehitatud ning sisustatud nelja tärni tasemel. 2008. aastal kuulutati Meresuu Spa&Hotel parimaks turismiobjektiks. Hotelli omanikud on Egeria Kinnisvara OÜ juhatuse liikmed Aare Kööp ja Rene Kuulmann.

Peatöövõtja tellimusel teostasime erinevaid hüdroisolatsioonitöid.

Share

Mida tegime

Paigaldasime SPA keldrikorrusele hüdroisolatsiooni koos seda kaitsva soojustusega.

Mida kasutasime

Keldrikorruse hüdroisolatsioonitööd teostasime GRACE Preprufe/Bituthene süsteemiga. Kõigepealt paigaldasime postide vundamendile rullmembraani Preprufe 160R mida tihendasime vedelmembraaniga Bituthene LM.
Seejärel paigaldasime põhjaplaatidele rullmembraani Preprufe 300R koos ülespöördega küljeraketise põhjaplaadi paksuses. Lõpuks hüdroisoleerisime seinad Bituthene 4000 koos Styrofoam 250 SL-AN soojusplaatidega.