Laeb...

Aida 9 äri- ja eluhoone

Aida 9/7 asuv Pärnu Keskus on 8-korruseline elu- ja ärihoone Pärnu kesklinnas. Esimesel kolmel korrusel paiknevad kaubanduspinnad, ülemisel viiel korrusel asub aga kokku 60 korterit. Suletud netopind 14034 m2, millest kaubanduspind moodustab 8773 m². Keskuse arhitektideks on Vilen Künnapu ja Ain Padrik, keskuse ehitas Eston Ehitus.

Lifti- ja eskalaatorišahti ning põrandaplaadi hüdroisoleerimiseks kasutati rullmembraani GRACE Preprufe 300R. Preprufe membraani läbivate armeerimisvarraste ja drenaažikaevude ümbrus tihendati vedelmembraaniga Grace Bituthene LM. Deformatsioonivuukidesse paigaldati KUNEX DA 24 PVC-vuugilindid. Keldri välisseinad hüdroisoleeriti rullmembraaniga GRACE Bituthene 4000, servad tihendati bituumenmastiksiga GRACE Bituthene Mastic. Hüdroisolatsiooni kaitseks paigaldati keldriseintele soojustus EPS120 Routa. Paigalejääva seinaraketisega seinte hüdroisoleerimiseks kasutati rullmembraani GRACE Preprufe 300R.

Share

Mida tegime

Teostasime hoone põhjaplaadi, lifti- ning eskalaatorišahti ja keldriseinte hüdroisolatsioonitööd GRACE Preprufe/Bituthene süsteemiga.

Mida kasutasime

GRACE Prerufe 300R
GRACE Bituthene 4000
GRACE Bituthene LM
GRACE Bituthene Mastic
KUNEX DA 24
EPS120 Routa 100 mm