Laeb...

Rannu-Jõesuu vana sild

1958. aastal väga hästi ehitatud monoliitne raudbetoonsild mis asub Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme maantee 36,2-37,9 km. Kuna vana sild ei vastanud enam kaasaegse liikluse nõuetele tuli võtta ette silla remont. 2009 aastal renoveeriti Rannu- Jõesuu vana sild. AS Teede Tehnokeskus projekteeris vana silla kõrvale uue 90 m pikkuse ja 13,8 m laiuse teraskaarsilla mis ehitati vanast sillast 90 m allavoolu ning sõidutee laius sellel on 10 m. Jalakäijate liiklus on kavandatud üle renoveeritud vana silla. Silla ehitajad olid AS Merko Ehitus ja AS Tallinna Teed ning silla teraskonstruktsioonid valmistas ning monteeris Viljandi Metallitööstuse AS.

Peatöövõtja tellimusel teostasime sillal erinevaid raudbetooni remondi- hüdroisolatsioonitöid.

Share

Mida tegime

Teostasime uue, vastavatud silla kõrval oleva ja üle algava Emajõe viiva vana Rannu-Jõesuu silla betooniremondi- ja hüdroisolatsioonitöid.

Mida kasutasime

Uuesti valatud silladeki hüdroisolatsioonitöödel kasutasime vedelmembraani GRACE Servidek koos kaitsetahvlitega GRACE Servipak 6mm. Deformatsioonivuukidesse paigaldasime vuugiprofiilid GRACE Serviseal Type B. Asfaltkatte ja servatala vahelised vuugid täitsime elastse vedelmembraaniga GRACE Servidek.