Laeb...

Tallinki büroohoone

2009. aasta kevadel avati Tallinnas, aadressil Sadama 5/7 moodne ja kaasaegne Tallinki büroohoone, mis on tuntud oma omapärase arhitektuuri poolest ning kuulutati ka Eesti betooniühingu poolt 2009. aasta parimaks betoonehitiseks. Hoonel on lisaks 4-le korrusele veel ka keldrikorrus. Ehituse brutopind on 5852 m². Arhitektiks Meelis Press Arhitektuuribüroo AS, tellija ja arendaja on OÜ Fastinvest ja Ehitajaks Merko Ehitus AS.

Peatöövõtja tellimusel teostasime erinevaid hüdroisolatsioonitöid.

Share

Mida tegime

Paigaldasime hüdroisolatsiooni koos seda kaitseva soojustusega hoone keldrikorrusele, katuselaele, liftišahti, veevarustuse süvendite, rostvärkide ja põhjaplaadi šahtidele.

Mida kasutasime

Hoone liftišahti, veevarustuse süvendite, rostvärkide ja põhjaplaadi hüdroisoleerimiseks kasutasime GRACE Preprufe 160R rullmembraani. Keldrikorruse seintele paigaldasime rullmembraan GRACE Bituthene 4000 koos EPS 120 soojusplaatidega. Katuslae pinnad hüdroisoleersime rullmembraaniga GRACE Bituthene 4000, teise kihina paigaldasime samas mahus rullmembraan GRACE I&WS. Et vesi ei pääseks konstruktsiooni ja hüdro vahele, tihendasiome rullmembraani servad vedelmembraaniga. Ülespöörete kaitseks kasutasime kaitsetahvlit Servipak 3 mm ja horisontaalse katuslae pinnale paigaldasime soojustuse.